KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16589083
nr 1658 9083
Gouache
Bengt Fredriksson, Sommarlandskap. Signerad, daterad -78. Bildmått: 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 68x73 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:44:24
Gouache